Od czego zacząć?

Myślisz o rozpoczęciu działalności w roli Pośrednika finansowego? Obawiasz się nieco skomplikowanych i męczących procedur? Jeśli pomimo to, nadal masz w sobie ambicję, by pomagać innym w uzyskaniu odpowiedniego finansowania, zgłoś się do nas. Chętnie Cię wesprzemy, gdy będziesz stawiać swoje pierwsze kroki w roli Pośrednika. Poznasz procedurę i kroki niezbędne do jej rozpoczęcia. Skorzystaj z naszego merytorycznego wsparcia oraz stabilnych struktur Platinum Financial. Dołączając do grona Pośredników współpracujących z Platinum, staniesz się jednym z członków naszej drużyny. Jednym z nas. A działając ramię w ramię, możemy więcej.

Poznaj kroki niezbędne, by rozpocząć karierę w roli Pośrednika finansowego współpracującego Platinum Financial.

Pierwsze kroki

1

Otwierasz działalność
gospodarczą. Pamiętaj o
odpowiednim numerze PKD:
64.99Z lub 66.19Z

2

Wysyłasz wniosek do KNF o wpis
do rejestru
Pośredników finansowych

3

Uzyskałeś wpis do KNF?
Podpisujesz umowę o współpracy
z naszym Dyrektorem Regionalnym

4

Podpisujesz dokumenty
akredytujące Cię w bankach oraz
instytucjach finansowych

5

Przechodzisz szkolenia
bankowe i
otrzymujesz certyfikaty

6

Czas na owocną sprzedaż
produktów pod szyldem
Platinum Financial!

Możesz na nas liczyć

Wartości na jakich opieramy funkcjonowanie Platinum Financial nie wzięły się znikąd. Wynikają wprost z naszego naturalnego podejścia do ludzi i finansów oraz wiary w moc wspólnych możliwości. Lata doświadczeń za nami – to kapitał, z którego możesz swobodnie czerpać. Dajemy Ci szeroką ofertę – rezultat bliskiej kooperacji z kilkudziesięcioma bankami i instytucjami. Potrzebujesz pomocy? Zawsze możesz liczyć na nasz Dział Wsparcia. Cenimy Partnerstwo i stabilne relacje. Zależy nam na wspólnym, systematycznym wzroście – Twoim i naszym.

Zapewniamy Ci odpowiednie warunki, by Twój talent i Twoje ambicje mogły rozkwitnąć. Wiemy, że właśnie tak buduje się pewność niezbędną w codziennej pracy. Dajemy Ci, jedyne takie, prawdziwe wsparcie. Zostań jednym z nas i dołącz do Pośredników pracujących z Platinum.

Biuro Obsługi Pośrednika

+48 61 306 75 75
bop@finanseplatinum.pl

Napisz do nas

* Pola wymagane