Co musisz wiedzieć?

Zajmujesz się pośrednictwem finansowym i myślisz o dołączeniu do załogi Platinum Financial? Nie wahaj się, zostań naszym Partnerem. Pracując z teamem Platinum Financial zyskasz dostęp do szerokiej oferty produktów i instrumentów finansowych. Na stałe współdziałamy z kilkudziesięcioma podmiotami i zapewniamy bezpieczny oraz szybki proces wypłaty środków. Możesz też liczyć na naszą pomoc – oferujemy Ci prawdziwe wsparcie na każdym kroku. Bliska współpraca i dobry kontakt to podstawa naszej działalności. W biznesie ponad korporacyjną hierarchię cenimy sobie Partnerstwo. Jesteśmy elastyczni w działaniu i sprawnie adaptujemy się do sytuacji. Lubimy naszą pracę i się w niej spełniamy. Tego samego, chcemy dla Ciebie. Spójrz, co konkretnie proponujemy.

Co zyskasz?

oszczędność czasu

wzrost liczby Klientów

większe zyski

wzrost sprzedaży

szeroką ofertę

Nasze wartości

Pewność

Dla Twojej pewności dostarczamy Ci kompleksowy zakres usług i produktów – współpracujemy z dziesiątkami renomowanych banków i instytucji finansowych, a ciągle rośniemy. Dajemy Ci nasze kompetencje wynikające z wielu lat spędzonych w finansach. Dbamy o Twój poziom wiedzy i poinformowania – pracując z nami spodziewaj się codziennych newsletterów i cyklicznych szkoleń. Wszystko po to, by Twój biznes mógł rosnąć, a Ty razem z nim. Bo prawdziwe wsparcie, to solidne podstawy i pewność na każdym kroku.

Autentyczność

Ponieważ sami jesteśmy ludźmi finansów, rozumiemy na czym polega Twoja praca. Znamy ją od podszewki. Budowanie autentycznych relacji z Partnerami to fundament naszej działalności. Sukces jest możliwy tylko gdy sobie zaufamy. Zrozumiemy się nawzajem – nasze potrzeby i cele. Wierzymy w Ciebie jak nikt inny, ponieważ sami przeszliśmy przez tą samą drogę. Chcemy Cię w niej wspierać. Skorzystaj z naszych doświadczeń – naprawdę wiemy, jak możemy Ci pomóc.

Elastyczność

Wiemy, że dla komfortu pracy potrzebujesz sprawnej obsługi. Nasz Dział wsparcia pomoże Ci w rozwiązaniu kłopotliwych sytuacji – możesz się z nami kontaktować codziennie w ciągu tygodnia roboczego. By Cię wesprzeć, pracujemy od godzin rannych do późnego popołudnia. Zawsze gotowi wysłuchać i pomóc. A w przypadku poważnego kryzysu, możesz liczyć na wsparcie Dyrektora Regionalnego. Potrzebne Ci sprawne zatwierdzenie wniosku? Nie mogłeś lepiej trafić, działamy błyskawicznie. A do tego, zawsze pomożemy Ci zweryfikować dane – w Platinum oferujemy Ci darmowy raport BIG Info monitor. Wszystko po to, by ułatwić Twoją codzienną pracę, Partnerze.

Entuzjazm

Długie lata spędzone w finansach nie zabiły w nas pasji, a wręcz ją wzmocniły. Lubimy, to czym się zajmujemy. Także dlatego, że w branży osiągnęliśmy już wiele. A lubi się to, w czym jest się ekspertem. Nie osiadamy na laurach – wciąż się rozwijamy i dążymy do zapewnienia Ci jak najszerszych możliwości. Dbamy o Twoje kompetencje – cyklicznie zapraszamy naszych Partnerów do udziału w szkoleniach. A przy tym, zarażamy entuzjazmem i chęcią do pracy. Chcesz wejść na wyższy poziom? Z Nami na pewno Ci się uda.

Biuro Obsługi Pośrednika

+48 61 306 75 75
bop@finanseplatinum.pl

Napisz do nas

* Pola wymagane