Jesteśmy Platinum

Kim jesteśmy?

Brokerami kredytów i instrumentów finansowych. Stabilnymi Partnerami i sprawnymi operatorami. Profesjonalistami z ponad 20-letnim doświadczeniem. Pasjonatami z niegasnącym zapałem do pracy i rozwoju. Niezależną marką, która daje Ci elastyczne warunki i stałe wsparcie. Ludźmi finansów z krwi i kości.

Jesteśmy pełni wiary w Partnerów, z którymi współpracujemy – to oni tworzą fundament naszego wspólnego sukcesu. Jesteśmy z nimi i dla nich – bardziej niż hierarchię cenimy partnerskie relacje.
Chcemy być Twoim wsparciem. Prawdziwym wsparciem.

Jesteśmy Platinum Financial. Poznajmy się.

Wspieramy Cię

Branża finansowa nie ma przed nami tajemnic. Lata temu zaczynaliśmy jako doradcy finansowi. Dziś sami jesteśmy wsparciem dla pośredników. Wiemy, że niezależny ekspert potrzebuje stabilnego i kompetentnego operatora. Kogoś, komu może zaufać. Zaczerpnąć z jego wiedzy i doświadczeń. Chcemy być Twoim wsparciem w rozwoju biznesu. W dobrych i trudniejszych momentach. Mamy siłę, z której możesz zaczerpnąć. Będąc naszym Partnerem musisz czuć, że rozumiemy Twoje potrzeby. Wierzymy w Ciebie i Twoje ambicje. Zaufaj nam. Śmiało patrzymy w przyszłość i mamy ambitne plany. Czy chcesz do nich dołączyć?

Nasze wartości

Pewność

Prawdziwe wsparcie wymaga stabilnych fundamentów. Dajemy Ci pewność, by Twój biznes mógł rosnąć. Oferujemy szerokie kompetencje, poparte wieloletnim doświadczeniem. Jesteśmy gotowi, gdy potrzebujesz naszej fachowej opinii. Dostarczamy kompleksowy zakres usług i produktów finansowych – współpracujemy z kilkudziesięcioma bankami i instytucjami finansowymi, a nie powiedzieliśmy jeszcze ostatniego słowa. Wśród nich te najbardziej renomowane i uznane. Możesz też liczyć na regularną dawkę bieżących informacji – codzienny newsletter sprawia, że żadna wiadomość Cię nie ominie. Służymy wszystkim co niezbędne, by poczuć się pewnie. Dla stabilnej i korzystnej współpracy.

Autentyczność

Nie tracimy Cię z oczu między kolejnymi wyzwaniami. Podstawą naszych osiągnieć są stojące za nimi osoby. Zależy nam na budowaniu relacji z Partnerami Platinum. Dla lepszej współpracy i dogłębnego porozumienia – kiedy wiemy czego od nas oczekujesz, możemy zaspokoić Twoje potrzeby. Bo przecież wzajemne zaangażowanie to klucz do przyszłego sukcesu. Zaufaj nam, od wielu lat zbieramy doświadczenie na tym polu. Jesteśmy ludźmi finansów z krwi i kości, którzy przeszli długą drogę i dobrze poznali branżę. Wiemy, czego Ci trzeba.

Elastyczność

Oferta Platinum Financial to nie tylko szeroka gama produktów i instytucji, z którymi możesz współpracować. To również regularne i konsekwentne doradztwo merytoryczne. Jeśli będziesz potrzebować naszej pomocy, znajdziesz ją w Dziale Wsparcia. Konsultanci Platinum Financial są do Twojej dyspozycji każdego dnia roboczego, od rana do późnych godzin popołudniowych. Oczekujesz ekspresowej decyzji o zatwierdzeniu faktury i wypłacie środków? Prawdopodobnie jesteśmy najszybsi w branży, nikt nie zrealizuje Twojego wniosku sprawniej od nas. Chcesz zweryfikować dane? Dostarczymy Ci darmowy raport BIK, by ułatwić codzienną pracę.

Entuzjazm

Mamy w sobie autentyczną pasję do finansów. Mimo, że pracujemy w tej branży długo, nie straciliśmy zapału do działania. Po prostu lubimy to, czym się zajmujemy. Wiemy, że lepsi stajemy się tylko dążąc do ciągłego rozwoju. Wszyscy członkowie naszego teamu rozumieją to doskonale. Dbamy o to, by nasi Partnerzy regularnie poszerzali zasoby wiedzy podczas szkoleń i warsztatów – Twoje wysokie kompetencje budują markę Platinum Financial. Dlatego pracując z nami spodziewaj się wielu okazji do doskonalenia się. Jeśli zechcesz, naprawdę rozwiniesz skrzydła.

Zarząd

wojciech cieślewicz

Wojciech Cieślewicz

Prezes Zarządu

artur skała

Artur Skała

Wiceprezes Zarządu