Co myślą o Platinum?

W Platinum Financial opieramy model działania na relacjach. Dążymy do zrozumienia potrzeb naszych Partnerów. Dbamy o jakość komunikacji i zapewniamy merytoryczne wsparcie od samego początku wspólnej pracy. Kreujemy warunki, które pozwolą Ci rozwinąć skrzydła. Jednak najlepiej o naszej pracy świadczą opinie Partnerów Platinum. Ludzi, którzy tworzą fundament naszego wspólnego sukcesu. Zebraliśmy je dla Ciebie. Zobacz, co mówią o nas współpracownicy.

Rekomendacje

Łukasz Polkowski

Łukasz Polkowski

Współpracuje z Platinum od 5 lat i to co mnie przekonało najbardziej to zaangażowanie Koordynatora, który potrafił przekształcić sztywną relacje biznesową w naturalną relację koleżeńsko-biznesową. Poza tym wszystko się zgadza, płatności w kilka dni po finalizacji i zawsze na czas, wsparcie merytoryczne, a do tego indywidualne podejście.

Łukasz Polkowski

Patrycja Stefko

Patrycja Stefko

Bardzo polecam współpracę z Platinum Financial. Świetna komunikacja zarówno z Dyrektorem Regionu, jak i Działem Wsparcia. Duża ilość szkoleń oraz merytoryczne wsparcie pracowników firmy pomaga w szybki sposób na realizację celów sprzedażowych. I rzecz najważniejsza w każdym biznesie – najszybciej rozliczane prowizje na rynku. Polecam!

Patrycja Stefko

Beata Chojko

Beata Chojko

Ja współpracuję z PF, ponieważ mam doświadczenie z wieloma firmami konkurencyjnymi i zdecydowanie najlepiej współpracuje mi się z PF. Jest to firma, która daje pełne wsparcie merytoryczne i support procesowy, ponad to w sposób bardzo indywidualny podchodzi do współpracy z pośrednikami, dodatkowo rozlicza sprzedaż na bieżąco.

Beata Chojko

 

Adam Szałapski

Adam Szałapski

Dlaczego Platinum Financial?

Po pierwsze jako Partner Biznesowy sprawdza się w aspekcie komunikacji na 100%. Szybkość odpowiedzi, rzetelna informacja, pomoc merytoryczna dają możliwość bezpiecznej współpracy. Po drugie Platinum posiada wystarczającą siatkę produktową dla swoich partnerów działających na rynku finansowym, cały czas poszerzając zbiór narzędzi i instytucji finansowych. Po trzecie w biznesie liczy się szybkość rozliczeń. Platinum Financial płaci za usługę od razu po jej zrealizowaniu. Dla mnie najlepsza firma na rynku i wszystkim polecam!

Adam Szałapski

 

Anita Piask

Anita Piask

Zdecydowaliśmy się na współpracę z Platinum, ponieważ oferują dostęp do wszystkich instytucji finansowych w jednym miejscu, dla każdego klienta, którego obsługujemy. Prosty i sprawny system obsługi oraz merytoryczny dział wsparcia. Również profesjonalne podejście Dyrektora Regionalnego Jakuba Stachyra przekonało Nas, że dokonaliśmy najlepszego wyboru.  Te elementy powodują bezkonkurencyjność dla Platinum 🙂

Anita Piask

 

Napisz do nas

* Pola wymagane