Wróć do listy

Platinum Financial. Zmieniamy się dla Ciebie

Witaj w nowym, lepszym Platinum Financial!

Każda marka musi iść z duchem czasu. Przy tym, nie może utracić swojego charakteru. Wartości, które sprawiają, że jest autentyczna. Tą ideą kierowaliśmy się przygotowując i wprowadzając rebranding Platinum Financial. Nowe szaty nie oznaczają zmiany naszego podejścia – pozostajemy sobą. Niezależnymi operatorami finansowymi z wieloletnim doświadczeniem. Nadal będziemy dla Ciebie prawdziwym wsparciem, jeśli zechcesz.

 

zmieniamy się dla Ciebie

Nowy kierunek

Kierunek zmian obejmuje nową oprawę graficzną wszystkich mediów i materiałów Platinum Financial. Zupełnie świeże spojrzenie, które czerpie z naszego dotychczasowego wizerunku. Drugim kluczowym elementem rebrandingu jest nasza komunikacja. Wciąż chcemy być z Tobą w kontakcie, ale rozumieć się jeszcze lepiej. Właśnie dlatego każdy z naszych partnerów nadal może liczyć na cykliczne newslettery i bezpośredni kontakt z Działem Wsparcia. Zapraszamy też na odświeżonego Facebooka Platinum oraz zupełnie nowy kanał komunikacji, w szczególności dedykowany specjalistom – LinkedIn.

Liczymy, że odmłodzone Platinum Financial Ci się spodoba. Pamiętaj, że wciąż jesteśmy Twoim prawdziwym wsparciem w finansach. Po prostu, wyglądamy trochę młodziej. Do usłyszenia wkrótce!

logo platinum
platinum financial
platinum logo