Wróć do listy

Spotkania z Partnerami Platinum w Szczecinie i Sopocie

Prawdziwe wsparcie to nie puste słowa. To konsekwentne działania na rzecz naszych współpracowników. Takie jak ostatnie szkolenia z naszymi Partnerami z Nest Bank S.A., a także kancelarii Zimmerman Sierakowski i Partnerzy oraz Zimmerman Filipiak Restrukturyzacja. Eventy odbyły się w środę (03.08) w Szczecinie i następnego dnia (04.08), w Sopocie. Pozwól, że podzielimy się z Tobą naszymi wrażeniami.

spotkanie z partnerami

Rolę naszych gospodarzy przyjęli na siebie Dyrektorzy Regionalni Platinum – Michał Paszczak i Jakub Stachyra. Oba spotkania przebiegły według identycznego scenariusza. Wystartowaliśmy mocnym akcentem – prelekcją Norberta Frosztęgi, reprezentującego kancelarię Zimmerman Filipiak Restrukturyzacja S.A. Partnerzy Platinum mieli okazję dokładnie poznać zakres nowych usług i produktów oferowanych przez nas w oparciu o współpracę z kancelarią.

Po krótkiej przerwie na wymianę poglądów, scenę przejął Marcin Andrzejewski z Nest Bank S.A. Marcin przedstawił nam całe mnóstwo nowych i, co najistotniejsze, niezwykle użytecznych informacji o produktach. Tym akcentem zamknęliśmy nasz panel. Dziękujemy wszystkim współorganizatorom i uczestnikom tych wydarzeń. A wkrótce, wrócimy z nowymi propozycjami szkoleń i eventów.

spotkanie z partnerami
spotkanie z partnerami
spotkanie z partnerami